Gogo's Boutique Hotel

Guests 2
Ages 18+
Ages 4 - 18

RRETH NESH

Mirësevini në Gogo’s
Boutique Hotel,

Midis lisave dhe pemëve të ullirit, do të gjeni Gogo’s Boutiqe Hotel.

Aty ku deti takon malin, shkrirë në një peizazh që të lë pa frymë, kemi krijuar një oaz që të shijoni këtë përrallë të natyrës.
Gogo’s Boutique Hotel ndodhet në pjesën më të bukur të Dhërmiut, fshatit të 40 kishave.
Vendodhja jonë u lejon mysafirëve të kalojnë në rrugët kryesore që të çojnë në plazhet më të bukura të fshatit, gjiret aty pranë, dhe në pikat më të rëndësishme turistike të fshatit të vjetër të Dhërmiut, si kishat dhe manastiret.

Të kuruara me një stil bashkëkohor mesdhetar, dhomat tona ofrojnë rehati dhe panorama piktoreske të bregdetit jonian për të shijuar pushimet me familjen dhe miqtë.
Në verandat e barit tonë, mund të shijoni vaktet ose pijet tuaja, teksa provoni një përvojë të plotë të shqisave, rrethuar nga natyra.

Pronarët dhe stafi i Gogos’s Boutique Hotel janë të përkushtuar në krijimin e një vendqëndrimi familjar, plot frymë dhe stil, për ta bërë qëndrimin tuaj sa më të kënaqshëm dhe të kujtueshëm. Ne kemi kuptuar se nuk ka mikpritje më të mirë se të kuptuarit e nevojave të mysafirit. Për ne, qëllimi është të krijojmë pritshmëri të vërteta për klientët tanë e më pas jo vetëm t’i përmbushim, por t’i tejkalojmë, në mënyra të papritura dhe të dobishme.

SHIJONI QËNDRIMIN TUAJ
RRETHUAR KUDO NË ÇLODHJE

The best places to stay

Plenty of services to assure your relaxation and comfortability.

pool
Swimming Pool

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur sollicitudin elementum porta.

teamwork
Meeting Room

Donec facilisis diam felis, sit amet bibendum augue feugiat finibus.

restaurant
Restaurant

Vestibulum quis pharetra augue. Vestibulum sem lectus, consectetur sem.

massage
Spa

Nam vestibulum, ex in varius maximus, turpis est efficitur purus, id molestie purus nisl quis nisi.

PËRVOJË LUKSOZE

Dhomat & Suitat

Në Gogo’s Boutique Hotel, ofrojmë një larmi akomodimesh për të kënaqur nevojat e çdo mysafiri. Dhomat tona kanë hapësirë, të pajisura shkëlqyeshëm me pajisje moderne për të mundësuar një qëndrim të rehashëm dhe të volitshëm.

Ja lista e dhomave dhe suitave të ndryshme që ofrojmë:

Suite

Suite

3 Adults / 2 Children
King Size
50 m²
Family Room

Family Room

3 Adults / 0 Children
Double + 2 Single
40 m²
Standard Double Room

Standard Double Room

2 Adults / 2 Children
Double
20 m²

GOGO`S BOUTIQUE HOTEL

Lehtësirat Kryesore

Asset 1

Parkim Privat

Hapësira të rezervuara dhe të sigurta parkimi vetëm për mysafirët tanë.

Asset 1

Internet i Shpejtë

Internet shumë i shpejtë për t’ju mbajtur të lidhur 24/7.

Asset 1

Bar & Restorant

Kënaqni ëndjet tuaja me ushqimin dhe pijet tona të shijshme.

Asset 1

Plazh Privat

Zhytuni në plazhin tonë privat freskues.

PIKA TURISTIKE

Vende tërheqëse pranë hotelit

Gogo’s është i vendosur në zemër të Dhërmiut, rrethuar nga një 
mori plazhesh të njohura, restorantesh dhe bukurishë natyrore.

Një listë me disa prej vendeve më të njohura të zons:

Porto Palermo – Kalaja e Ali Pashës

Shpella e Piratëve

Gjiri i Gramës

Gjiri i Gjipesë

ATTRACTIONS

Tourist destinations

Dhërmi is home to a great part of the albanian riviera,
including the namesake Dhërmi beach, Palasë and
Drimadhe. A little further you can find The Pirates’
Cave, Llogaraja National Park etc.

ATTRACTIONS

Restaurants

you can find numerous restaurants around the
sea. Some of the most popular being…

PËRSHTYPJE

Çfarë thonë klientët

Our Guests Love Us

Some useful reviews from our guests on their experience here.

Himara Restaurant

Some useful reviews from our guests on their experience here.

restaurant6
Sea Food €23

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In vitae lorem non quam.

restaurant5
Chiken Spice €30

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In vitae lorem non quam blandit.

restaurant1
Τenderloin €50

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In vitae lorem non quam blandit.

restaurant2
Salmon Rice €25

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In vitae lorem non quam.

The Best Places To Visit

Capture the experience of your vacation at Himara Hotel.

Shtegu i Mullinjve

Parku Kombëtar i Llogarasë

Kisha e Manastirit të Panaisë

Manastiri i Shën Theodhorit

40 e më shumë kishat e Dhërmiut

Gjiri i Gjipesë

Gjiri i Gramës

Shpella e Piratëve

Porto Palermo – Kalaja e Ali Pashës

Our Amazing Branches

You can also find Himara Hotel in different branches around the world.